Futbola spēles

Sezonu sākam ar 0:2

Piedzīvojam garāko zaudējumu ar 0:2 sēriju oficiālajās spēlēs kluba pastāvēšanas vēsturē … jau otra zaudētā spēle ar šādu rezultātu pēc kārtas.

Braucām uz Liepāju tikties ar vienu no Latvijas futbola 2.līgas “spicākajām” un spēcīgākajām komandām, bet satikāmies ar normāliem puišiem, kas spēlē līdzīgi mums un nemaz nesajutāmies kā “jauniņie” – spēles laikā izveidojām vairāk kā 10 vārtu gūšanas iespējas, ko, lielākoties, paši neizmantojām (sitot pa vārtu stabiem vai 10 – 20 cm gar stabiem nepareizajā pusē).

Spēle noritēja ļoti spēcīga vēja klātbūtnē, kas diezgan pamatīgi ietekmēja spēles kvalitāti un bumbas lidojuma trajektorijas. Neveiksmīgā kārtā jau 11.minūtē bumba pēc atsišanās pret Elvija Brahmaņa kāju, diemžēl, ielidoja pašu vārtos. Pēc tam bija ļoooti daudz iespēju visu glābt, bet … un pašās beigās tik ļoti gribējās panākt 1:1, ka pretinieku laukuma pusē pēdējās 10 minūtes atradās visi 11 futbolisti un 0:2 tika panākts, pretiniekiem raidot bumbu tukšos vārtos gandrīz vai no laukuma vidus.

Pēc mūsu novērojumiem, katru sezonu ir viena spēle, kurā mums grandiozi neveicas, toties veicas pretiniekiem, un mēs esam pārliecināti, ka šī arī bija TĀ šīs sezonas spēle un nu varam ar mierīgu prātu gatavoties pārējām Altero LIIGAs spēlēm (vēl būs 21 spēle), zinot, ka šādi vairs nebūs – savos vārtos bumba neielidos, ģērbtuvēs būs siltais ūdens, tablo laukuma malā strādās un spēles laikā nepūtīs 20m sekundē stiprs vējš un mums viss izdosies!

Par spēles labāko futbolistu tika nominēts Raivo Minkevičs, kas saņēma Jelgavas masāžu studija dāvanu karti.