MEISTARKOMANDA

Meistarkomandas galvenais treneris ir Aldis Trukšāns
Komanda piedalās Latvijas futbola 2.līgas (Altero LIIGA) čempionātā un Latvijas Kausa izcīņā
Mājas spēļu stadions ir Zemgales olimpiskais centrs (ZOC) Jelgavā, Kronvalda ielā 24

2024.gada sezonas komanda

Aldis Trukšāns

Aldis Trukšāns

Pussargs
Labākais vārtu guvējs 2021, Sezonas glābējs 2022, Labākais pussargs 2023. Spēlējošais treneris (komandu trenē no 03.08.2022). Ar Aldi Trukšānu 2021.gada 7.martā tika noslēgts vēsturiskais futbolista līgums nr.1.Aldim ir A-UEFA trenera licence un viņš strādā par futbola treneri gan FS Jelgava, gan LBTU, gan JFC Violā. Izglītība: augstākā (Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija). Ģimenes stāvoklis: laimīgi precējies un ir ļoti labs tētis Regnāram. Aldis ir 100% jelgavnieks, kas spēlējis tikai FK Viola un FK Jelgava jauniešu un meistarkomandās, bija 2009.gada 1.līgas "zelta komandas" sastāvā un palīdzēja FK Jelgava iekļūt virslīgā. Virslīgā nospēlējis 17 spēles. Alda darbavieta ir Jelgavas Specializētā peldēšanas skola.
Helvijs Staļģis

Helvijs Staļģis

Pussargs
Labākais pussargs 2021, Sezonas MVP 2023 Helvijs Staļģis ir futbolists ar Virslīgas pieredzi un līdz 2021.gadam bija reģistrēts tikai un vienīgi Jelgavas futbola klubos (JFC Jelgava, FK Viola, FK Jelgava un atkal JFC Jelgava). Viņa pirmais treneris Kaspars Tiltiņš, lielākie sasniegumi - 8 spēles virslīgā, sudrabs U-18 čempionātā, bronza U-16 grupā un Virslīgas dublieros. Helvijs studē par būvinženieri LBTU. Helvijs 2022.gada sezonas noslēgumā bija "aizmucis" uz Dobeli (uz FK Dobele Allegro), bet nu ir atpakaļ savas pilsētas SAVĀ klubā!
Dāgs Apsītis

Dāgs Apsītis

Aizsargs
Gladiators 2021, Labākais aizsargs 2022, Dzelzsvīrs 2023. Dāgs Apsītis dzimis, audzis, dauzījies, mācījies un trenējies Jelgavā. Viņa pirmais treneris - Gints Freimanis. Dāga futbola "pieraksts" ļoti saprotams un un viegli izsekojams - JFC Jelgava (05.2008 - 12.2005), FK Jelgava (01.2016 - 02.2021) un nu JFC Viola (no 03.2021). Dāgs strādā finanšu sfērā (par šo jomu ir arī labi izglītots) un viņa hobijs ir futbols un daži citi sporta veidi. JFC Viola futbolisti pirmo 3 sezonu laikā ar sarkano kartīti tika brīdināti 2 reizes un viena no tām ir Dāga kontā. Uz laukuma Dāgs ir cīnītājs, bet ikdienā - ļoti mierīgs un labdabīgs.
Aksels Grosfogels

Aksels Grosfogels

Aizsargs
Gada progress 2022, Galdiators 2023. Aksels Grosfogels dzimis Jūrmalā, pamatskolas gadus pavadījis Ventspilī, bet nu ir totāls jelgavnieks - beidzis Spīdolas valsts ģimnāziju, dzīvo Jelgavā un strādā Jelgavas BJSS par futbola treneri (U-7, U-8, U-9 un U-10 grupām). Aksels mācās Latvijas Universitātē par futbola treneri, kā futbolists spēlējis tādos klubos kā FK Viola, JFC Jelgava, FK Ventspils, FK Jelgava un nu JFC Viola. Fano par Londonas Arsenal.
Elvijs Brahmanis

Elvijs Brahmanis

Aizsargs
Labākais futbolists (MPV) 2022. Elvijs Brahmanis ir 100% jelgavnieks. Izņemot 4 gadus, kad Elvijs bija "Bradford futsal club" futbolists, visi pārējie viņa klubi ir atradušies max 32 km attālumā no Zemgales olimpiskā centra Jāņa Lūša stadiona futbola laukuma centra apļa - "Viola", FK "Jelgava", FK "Dobele", "FK "Igate / Tami-Tami", FK "87", FK "Latvijas logi". Pirmais treneris, kā vēl daudziem JFC "Jelgava" futbolistiem, ir Dainis Kazakevičs. Elvijs strādā "Display Latvia", kur tirgo cenu komunikācijas, preču un informācijas izvietošanas risinājumus.
Kaspars Sondors

Kaspars Sondors

Vārtsargs
Labākais jaunais vārtsargs 2022. Kaspars Sondors ar futbolu "saslimis" sava pirmā trenera Daiņa Kazakeviča iespaidā. Kaspars ir trenējies un spēlējis futbolu šādos klubos: FK Viola, FK Ozolnieki, FK Jelgava, FK Senči, FK Dobele/Allegro, kā arī piedalījies Jelgavas futbola čempionātos, stāvēdams vārtos daudz un dažādām komandām - FK 87, FK Latvijas Logi, FK Pārlielupe, FK Senči, FK Dobele/Allegro u.c. Kaspars ir beidzis Jelgavas 1.ģimnāziju un pašlaik ir izpilddirektors kādā ceļu būves uzņēmumā, viņa hobijs ir futbols "dzīvajā" un futbols PlayStation formātā, mīļākā futbola komanda (loģiski, ka pēc JFC Violas) - PSG.
Daniels Grauds

Daniels Grauds

Pussargs
Daniels Grauds JFC Violai pievienojās 2024.gada februārī. Daniels ir 100% jelgavnieks, pašlaik studē biznesa psiholoģiju RISEBĀ. Beidzot arī Violas sastāvā ir futbolists, kura tirgus vērtība Tranfermarkta ieskatā tuvojas pieklājīga S klases mersedesa cenai! Dainels ir aizvadījis 17 spēles Nākotnes līgā un 55 spēles Virslīgā. Pirmais Daniela treneris ir Valērijs Redjko un viņa futbola klubu pieraksts bijis "raibs un rūtains": JFC Jelgava, FK Jelgava, FS Jelgava, FK Spartaks, FS Jelgava, FK Tukums 2000 un nu JFC Viola (Jelgava). Lielākie sasniegumi futbolā - zelts U18 čempionātā. Mīļākais Daniela lielklubs - Bayern Munich, paraugs uz laukuma - Joshua Kimmich.
Edgars Fjodorovs

Edgars Fjodorovs

Aizsargs
Skaistāko vārtu autors 2021, Dzelzsvīrs 2022, Labākais aizsargs 2023. Edgars Fjodorovs ir jelgavnieks, kas paguvis uzspēlēt futbolu Latvijā ne tikai FK Jelgava rindās bet arī Audā, Babītē un Spartakā, kā arī Lietuvā (Dainavā un Paņevežos) un pat Vācijā (SV 90 Altengottern e.V.). Edgara dēļ JFC Jelgava veica pirmo starptautiskā transfēra pieprasījumu no ārzemēm, pie kam no futbola lielvalsts Vācijas. Par Edgara darba vietu īpašu komentāru nav (vienīgais, ko drīkstam ziņot ir tas, ka viņa darbs ir saistīts ar valsts drošību), toties privātajā dzīvē 2023.gads ir lielo notikumu laiks - Edgars ir kļuvis par tēti Kamilai, kas ļoti bieži ir sastopama mājas un izbraukumspēļu stadionu tribīnēs, cītīgi vērojot, ko tētis īsti uz laukuma dara.
Mareks Plonis

Mareks Plonis

Pussargs
Sezonas MVP 2021, Labākais pussargs 2022. Mareks Plonis ir dzimis, audzis un trenējies Jelgavā, bijis reģistrēts tikai Jelgavas futbola klubos (JFC Jelgava 04.2008 - 12.2012 / FK Viola 01.2013 - 12.2014 / FK Jelgava 01.2015 - 11.2020 / JFC Jelgava 03.2021 - ...), ir uzspēlējis arī virslīgā. Lielākais panākums - sudrabs U18 grupā. Pēc vidusskolas 1 gadu padzīvojis Nīderlandē, bet nu ir atpakaļ Jelgavā un, paralēli treniņiem un spēlēm futbolā, studē vides un ūdenssaimniecības zinības LBTU (Jelgavā).
Māris Dūrējs

Māris Dūrējs

Pussargs
Gada pārsteigums 2022. Māris Dūrējs ir viens Daiņa Kazakeviča 2009.gada "zelta komandas" dalībniekiem, kas palīdzēja FK Jelgavai iekļūt Virslīgā! Māris ir beidzis Jelgavas 1.ģimnāziju un gandrīz pabeidzis LLU LIFus,. Futbola jomā Māris ir spēlējis tādos klubos kā FK Jelgava, FK Dobele, FK Spartaks Jūrmala un FK Dobele Allegro. Mārim patīk spēlēt zolīti un futbolu, bet ir arī piedalījies vienā Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra izrādē ("Princis un ubaga zēns"), kur tēloja vienu no dvīnubrāļiem, kamēr Jānis Dūrējs tēloja otru dvīņubrāli. Māris strādā "La Florā", kas nodarbojas ne tikai ar kūdras ieguvi un pārstrādi, bet arī ļoti apzinīgi nodarbojas ar teritoriju apmežošanu un apogošanu, kā arī nodarbojas ar daudz citiem projektiem, piemēram, attīsta vēja enerģijas parku.
Zigmunds Rubīns

Zigmunds Rubīns

Aizsargs
Gada pārsteigums 2021, Paraugs treniņos 2023. Zigmunds vairāk kā 10 gadus strādā nopietnā iestādē, kas nodarbojas ar nodokļu iekasēšanu, bet ārpus darba viņa hobijs nr.1 ir futbols. Pirmais un vienīgais viņa treneris jauniešu futbola laikā ir Dainis Kazakevičs un Zigis ir spēlējis FK 87, FK Tami-Tami, FK Dobele/Allegro.
Andrejs Demetjevs

Andrejs Demetjevs

Aizsargs
Skaistāko vārtu autors 2023. Andrejs Dementjevs ir stabils JFC Viola futbolists kopš 2022.gada sākuma. Andrejs Dementjevs savas futbolista gaitas sācis tālajā 1994.gadā pie trenera Vladimira Kačanova un 1996.gadā pārgāja uz tolaik pavisam jaunā Daiņa Kazakeviča jaunizveidoto FK Violu, kļūdams par vienu no pirmajiem šā futbola kluba (skolas) audzēkņiem. Pēc tam Andrejs spēlējis FK Autonets (Dobele), FK Jelgava (1.līgā), FK Spartaks, FK Olaine, atkal FK Jelgava, AFA Olaine, vēlreiz FK Jelgava, FK Igate/Tami-Tami, FK Dobele un FK Dobele/Allegro, paralēli ik pa laikam uzspēlēdams arī dažādos amatieru futbola turnīros dažādās amatieru futbola komandās. Pašlaik Andrejs strādā uzņēmumā Latmalt, kas ražo iesalu aliniekiem un maiziniekiem un viņa hobijs ir futbols un futbols pa TV, mīļākā angļu komanda - "Arsenal".
Mareks Rudakovs

Mareks Rudakovs

Uzbrucējs
Gada pārsteigums 2023. Mareks Rudakovs - jelgavnieks, kas gadu padzīvojis futbola internātā kādā pilsētā pie jūras, bet visu pārējo dzīvi trenējies tikai Jelgavā, viņa karjerā arī 1 spēle virslīgā. Ikdiena Marekam paiet, studējot biznesa psiholoģiju RISEBA un taisot konfektes "Karameļu darbnīcā" No nodarbošanās ar futbolu Mareku nav aizbiedējis pat tas, ka viņam divas reizes ir pārplīsušas krusteniskās saites un viņš atkal ir gatavs trenēties, spēlēt un būt futbolā!
Jēkabs Šteinburgs

Jēkabs Šteinburgs

Pussargs
Labākais uzbrucējs 2021, Gada progress 2023. Jēkabs Šteinburgs jau no 2008. līdz 2012.gadam bija reģistrēts kā JFC Jelgava futbolists, tātad Jēkaba kā futbolista karjera ir: JFC Jelgava - FK Viola - FK Jelgava - JFC Jelgava (ar šādu nosaukumu spēlējām līdz 2023.gada decembrim). Viens no Dāvja Caunes "1999-to brīnumkomandas" pārstāvjiem. Virslīgā nospēlējis 4 spēles. Lielākais sasniegums futbolā: sudraba medaļas U-18 čempionātā (2016.gadā). Nesen absolvēja Banku augstskolu un ikdienā ir risku vadības un apdrošināšanas speciālists.
Emīls Dobrājs

Emīls Dobrājs

Vārtsargs
Labākais vārtsargs 2021, 2022, 2023. Emīls Dobrājs - futbolists, kura ārpusfutbola dzīve vairāk saistīta ar Jelgavas (līdz lielajai apvienošanai - Ozolnieku) novadu, toties futbola ziņā viņu noteikti varam saukt par Jelgavas futbola pārstāvi, jo šajā aspektā svarīga ir vieta, kur sākts trenēties un pie kā. Emīla pirmais treneris ir Gints Freimanis un, loģiski, ka klubs, kur viņš ir sācis savas futbolista gaitas, ir JFC Jelgava. Daudzus gadus Emīls, līdzīgi kā Annas Brigaderes kādas slavenas lugas slavens varonis ir "apstaigājis puspasaules" (izspēlējies futbolu) gan Spānijā (CD Morenica), gan Latvijā - FK Olaine, FK Riga United, AFA Olaine (tas futbolā 11:11), kā arī uzspēlējis studentisku 8:8 futbolu LU futbola līgas vienā no titulētākajiem studentu futbola klubiem FK ČBK sastāvā, bet nu ir atgriezies "laimīgajā zemē", proti, Jelgavā. Emīls Dobrājs pašreiz ir Jelgavas novada domes deputāts un tieši viņš ir tas, kurš atbild par sporta lietām Jelgavas novadā. Ceram, ka futbols Jelgavas novadā piedzīvos attīstības hiperizrāvienu.
Gustavs Riekstiņš

Gustavs Riekstiņš

Uzbrucējs
Gustavs Riekstiņš JFC Violai pievienojās 2022.gada sezonas vidū, t.i., mēnesi pirms iestāšanās LBTU un pārnākšanai uz dzīvi no Liepājas uz Jelgavu. Liepājnieks, kas pašlaik studē LBTU (ex LLU), kas, paralēli studijām, labprāt trenējas un spēlē savu iemīļoto sporta veidu, proti, futbolu. Gustavs nāk no Laumas rajona, pēc tam pārcēlies uz Liepājas centru un tikko kā pabeidzis Liepājas Raiņa 6.vidusskolu. Futbolā trenējas kopš 8 gadu vecuma un viņa pirmais treneris bija Jānis Segliņš. Liepājas futbola skolas Riekstiņš ir bijis Latvijas čempions U-14 Elites grupā, paspējis uzspēlēt Oskara Kļavas trenētajos FK Liepāja dublieros, kā arī aizvadījis ļoti labu spēli UEFA Youth League, kur guva vārtus pret FC Porto U-19, kā arī ticis izsaukts uz Latvijas U-17 izlasi. Hobijs - ģitārspēle, kas ļauj atpūtināt prātu un atpūsties no futbola
Kristens Knope

Kristens Knope

Uzbrucējs
Kristens Knope ir 2023.gada Rietumu Līgas labākais vārtu guvējs un JFC Violai pievienojās 2024.gada pirmssezonā. Kristens ir jelgavnieks, mācījies Jelgavas valsts ģimnāzijā, pēc tam Elevation preparatory academy (Sarasota, Florida, ASV) un vēl pēc tam Rīgas biznesa skolā (RBS). Pirmais treneris - Jānis Čaplinskis. Kristena futbola klubu pieraksts bijis šāds: JFC Jelgava, FK Jelgava, FA Euro (Florida), Riverview High School (Florida), FK Jelgava, FK Dobele Allegro, JFC Viola (Jelgava). Fano par Manchester City un ikdienā strādā par IT speciālistu.
Matīss Baškevics

Matīss Baškevics

Uzbrucējs
Matīss Baškevics par JFC Viola futbolistu kļuva 2023.gadā. Matīsa pirmais treneris ir Jānis Čaplinskis. Mācījās Jelgavas 4.vidusskolā, pēc tam Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā un kā futbolists bijis reģistrēts tādos klubos kā FK Jelgava, FS Jelgava, FC Petrow un AFA Olaine. Pašlaik nodarbojas ar sevis pilnveidošanu, veido un nostiprina savu biznesu un ļaujas saviem hobijiem - ceļošanai (gada laikā ir pabijis 6 valstīs - pat Indonēzijā) un futbolam.