Futbola spēles

Pirmais punkts 2.līgā

Pirmais punkts Altero LIIGā!

Ķekavā pret vienu no spēcīgākajām Latvijas futbola 2.līgas B grupas komandām – FK Ķekava/Auda nospēlējam 1:1, kas nozīmē, ka beidzot tabulā mums tiek ierakstīts pirmais punkts.

Jau no spēles sākuma izdevās pārņemt iniciatīvu un izveidot dažus labus vārtu gūšanas momentus, no kuriem vienu 16.minūtē izdevās realizēt – sezonas 1.vārtus guva Mārtiņš Pivarovičs.

Otrajā puslaikā vairs tik viegli negāja un nācās uzbrukumus pārsvarā veidot pretuzbrukumu stratēģijā, kas arī labi izdevās, bet ar vārtu gūšanu gan izgājienos 1:1, gan, sitot pa pilnīgi tukšiem vārtiem, diemžēl, neveicās.

90.minūtē, kad tika paziņots par 4 minūšu kompensācijas laiku, rezultāts bija 1:0 un likās, ka mājinieku spiedienu un uzbrukuma viļņus būsim izturējuši, notika tas, ko pavisam negaidījām – pēc mūsu kļūdas uzbrukumā, kad vajadzēja vilcināt laiku, bet mums gribējās spēlēt futbolu, ķekavniekiem izdevās ātra pāreja uzbrukumā un pēc dažādiem notikumiem un mūsu soda laukuma malā un soda laukumā, rezultāts 95.minūtē kļuva 1:1 …

Par spēles labāko futbolistu tika nominēts un pie dāvanu kartes no Jelgavas masāžu studijas, kā arī pie “zelta ķiveres” tika Eduards Zecmanis.