Futbola spēles

Pirmā uzvara 2.līgā!

Beidzot Latvijas futbola 2.līgā izcīnām uzvaru (pār FK Union) un pēc 3.kārtas paceļamies uz 3.vietu B grupas 1.posma tabulā.

Spēle aizritēja īsti vasarīgos laika apstākļos un beidzot ģērbtuves izmērs bija tāds, kur vienlaicīgi pārģērbties varēja pilnīgi visi komandas futbolisti. Alda Trukšāna vietā spēli vadīja Jelgavā un Latvijā labi pazīstamais un pieredzējušais treneris Dāvis Caune, kas savā brīvajā laikā ir arī JFC Viola futbolists un viņa nomierinošais līdzsvars ļoti labi disonēja ar FK Union trenera Viktora Ņesterenko atraktīvo impulsivitāti.

Spēles laikā abas komandas izveidoja ļoti daudz vārtu gūšanas momentu un vārtsargiem bija pamatīgi jānopūlas, ķerot, atvairot un izvietojot aizsargus īstajās pozīcijās. Bija arī viens 11m soda sitiens, ko JFC Viola vārtsargs Artūrs Štefenhagens efektīgi atvairīja.

JFC Viola aizsargu lielākais izaicinājums bija lielmeistara Vugara Askerova (pirms 15 gadiem tieši viņš bija FK Jelgava uzbrukuma līderis) apturēšana un neitralizēšana un tas arī izdevās.

Pirmos vārtus jau 11.minūtē guva Helvijs Staļģis, pēc tam rezultāts kļuva 1:1 un 30.minūtē notika tas, ko gaidījām – JFC Viola kreklā pirmos vārtus guva Kristens Knope, panākot 2:1 !

Par spēles labāko futbolistu tika nominēts un pie dāvanu kartes no “Jelgavas masāžu studijas”, kā arī pie “zelta ķiveres tika Artūrs Štefenhagens.