Futbola spēles

4.maijā uz Staiceli!

Neatkarības dienā uz Staiceli!

 

4.maijā – Latvijas Neatkarības dienā un, kā izrādās, arī dienā, kad vārda dienas svin visas Violas, JFC Viola dosies uz Staiceli, lai uzsāktu cīņu par Latvijas futbola 2.svarīgāko trofeju – Latvijas Kausu.

 

Latvijas Kausa izcīņas 1.posma 1.kārtas spēle FK Staiceles bebri vs JFC Viola sāksies plkst. 16:00 un notiks LFF mācību un treniņu centrā “Staicele”.

 

“Staiceles bebri” ir viens no Latvijas futbola “ilgdzīvotājiem” – klubs dibināts 1994.gadā un ļoti daudz gadus ir stabila Latvijas futbola 2.līgas pamatvērtība, pie kam no 2015. līdz 2018.gadam viņi spēlēja Latvijas futbola 1.līgā.

 

Staiceles bebros savulaik ir spēlējuši arī daži Jelgavā labi zināmi un FK Jelgavas sastāvā Latvijas futbola virslīgā spēlējuši futbolisti kā Māris un Mārcis Savinovi un Verners Apiņš.

 

Pirms vai pēc spēles aicinām apskatīt Latvijā vienīgo Futbola koku jeb Zaļo liepu, kas par godu Staiceles futbola 96-gadei tika atklāts 2022.gadā (kokam tad bija 96 lapas) ar domu, ka katru gadu, kamēr vien Staicelē spēlēs futbolu, tas tiks papildināts ar vēl vienu lapu, tātad šogad kokam ir jau 98 lapas.

 

Paldies mūsu partneriem:

www.salonsarka.lv

https://www.jelgava.lv/kontakti/sporta-servisa-centrs/

https://zoc.lv/

https://www.viedalus.lv/

https://sportapunkts.lv/

https://karameludarbnica.lv/

https://www.kokradis.lv/

https://www.jelgava.lv

https://balerija.lv/

https://www.ezitis.lv/jelgavas-ezitis-migla/

http://www.kreklukrogs.lv/

https://arsmagna.lv/lv/

https://masazajelgava.lv/

 

Par draudzīgi pozitīvu futbolu!