Citas ziņas

Otrā uzvara otrajā līgā

Sestdien, 11.maijā JFC Viola viesojās Limbažos, kur grūtā spēlē ar 2:1 uzvarēja limbažniekus.

Spēles sākumā spoži spīdēja saule un bija patīkami silts, toties vējains. Turpinājās tas pats, kas visās iepriekšējās šīs sezonas spēlēs – izveidojam ļoti daudz vārtu gūšanas momentus, ko nekā neizdodas pārvērst vārtu guvumā … toties mājiniekiem 1.puslaikā 100% precizitāte, t.i., viens sitiens vārtu virzienā un vieni gūti vārti.

Otrajā puslaikā spēlējām pa saulei un pa vējam, kas, iespējams, palīdzēja gūt 2 vārtus (rezultātu 56.minūtē izlīdzināja Ričards Jirgensons, bet 75.minūtē 2:1 panāca Vitālijs Abramovs).

Spēle sākās plkst. 19:00 un notika paralēli ar Latvijas hokeja izlases spēli pret poļiem (rezervistu soliņš visu laiku ziņoja laukuma spēlētājiem un tiesnešu brigādei par izmaiņām hokeja spēles rezultātā), bet atpakaļceļā autobusā notika skaļa Eirovīzijas fināla priekšnesumu vērošana un komentēšana.

Par spēles labāko futbolistu tika nominēts un pie dāvanu kartes no Jelgavas masāžu studija, kā arī pie “zelta ķiveres” tika Ričards Jirgensons. Viņš nu JFC Viola sastāvā ir guvis 14 vārtus un ir iekļuvis labāko vārtu guvēju TOP-3.