Citas ziņas

JELGAVAS DERBIJS

Klāt Jelgavas derbiju derbijs!

 

Sestdien, 08.06.2024 plkst. 18:00 FK Jelgava sporta bāzē (Kārklu ielā 6, Jelgavā) sāksies Altero LIIGAs spēle FS Jelgava-2 vs JFC Viola.

 

Šī būs šo abu komandu 4.tikšanās reize, no kurām 2 reizes uzvarējuši Futbola skolas (FS) Jelgava dublieri, bet viena spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

 

Pirmā derbija spēle tika aizvadīta Rietumu līgas ietvaros un noslēdzās ar 6:1 Albatroz SC -2 (tolaik FS Jelgava vēl bija Albatroz SC) labā un “albatoziešu” sastāvā bija 2 “violieši”, proti, Matīss Baškevics un Daniels Grauds.

 

Otrā derbija spēle notika 2022.gada 30.aprīlī un noslēdzās ar 0:0. FS Jelgava-2 trenera Ryotaro Nakano vadībā rādīja labu spēli, bet JFC Jelgava (tolaik JFC Viola startēja ar šādu nosaukumu) spēja noturēties, neielaižot nevienus vārtus.

 

Trešā derbija spēle notika Zemgales olimpiskajā centā un tad gan FS Jelgava-2 parādīja visu savu spēku, uzvarot ar 7:2. Šajā spēlē FS Jelgava dublieru vārtus sargāja pašreizējais JFC Viola pamatvārtsargs Artūrs Štefenhagens un JFC Viola labā vārtus guva Andrejs Dementjevs (viņš 18 spēlēs JFC Viola sastāvā ir guvis 2 vārtus un 1 tieši derbijā).

 

8.jūnija spēle būs pirmā komandu tikšanās nevis Rietumu līgas (Latvijas futbola 3.līgas Rietumu zonas), bet gan Altero Līgas (Latvijas futbola 2.līgas) ietvaros un šobrīd (pēc nospēlētām 5 spēlēm) FS Jelgava-2 ir Altero LIIGAs B grupas līderi (uzvarējuši visas 5 spēles), bet JFC Viola ar izcīnītiem 10 punktiem atrodas tabulas 4.pozīcijā (10 punkti ir arī FK Karosta un FK Ķekava/Auda komandām).

 

Paldies mūsu partneriem:

www.salonsarka.lv

https://www.jelgava.lv/kontakti/sporta-servisa-centrs/

https://zoc.lv/

https://www.viedalus.lv/

https://sportapunkts.lv/

https://karameludarbnica.lv/

https://www.kokradis.lv/

https://www.jelgava.lv

https://balerija.lv/

https://www.ezitis.lv/jelgavas-ezitis-migla/

http://www.kreklukrogs.lv/

https://arsmagna.lv/lv/

https://masazajelgava.lv/

https://hansa-flex.lv/

 

 

Par draudzīgi pozitīvu futbolu!