Citas ziņas

Pirmajā 2024.gada derbijā 1:3

JFC Viola nospēlē šīs sezonas labāko un saturīgāko spēli, tomēr piekāpjas Attero LIIGas B grupas līderkomandai!

Sestdien, 8.jūnijā Jelgavas futbola derbijs noslēdzās ar 3:1 mājinieku, t.i., FS Jelgava-2 labā.

Izlašu pauzē FS Jelgava virslīgas komanda atteicās no uzaicinājuma doties uz Šauļiem vai Kauņu un aizvadīt pārbaudes spēli ar savam līmenim atbilstošām komandām, tā vietā Jelgavas futbola derbijā līdz 56.minūtei spēlējot tikai ar A pieteikumā (virslīgas komandas futbolisti) pieteiktajiem futbolistiem, kas šo spēli patiešām padarīja ātru, saturīgu un skatāmu.

Spēles rezultāts tika atklāts 21.minūtē, kad pēc ātras un gandrīz neizsekojamas kombinācijas vārtus guva Ralfs Šitjakovs. Pēc tam spēle nedaudz izlīdzinājās un radās vismaz 2 momenti rezultāta izlīdzināšanai, ko realizēt neizdevās, toties pēc pavisam nekaitīga un vienkārša stūra sitiena vārtus “uz ģērbtuvēm” (45.minūtē) guva Andris Deklavs, panākot 2:0 mājinieku labā.

Otrajā puslaikā FS Jelgava-2 sastāvā ik pa 10 minūtēm tika veiktas dubultmaiņas un pie spēles laika tika arī B pieteikuma (dublieru komandas) futbolisti, kas vairs tik bīstamas situācijas pie Artūra Štefenhagena vārtiem neradīja, toties bija spēka pilni, ātri un sevi pierādītgriboši. Un tad pienāca 80.minūte, kad pēc soda sitiena, ko ideāli izpildīja Mārtiņš Pivarovičs, vārtus guva Helvijs Staļģis un rezultāts kļuva 2:1 un likās, ka brīnums (domāts – neizšķirts šai spēlē) var notikt, bet … nenotika, jo 86.minūtē Mārcis Peilāns ar 11m soda sitienu panāca 3:1 mājinieku labā.

Spēli vēroja apmēram 150 skatītāju, no kuriem vismaz puse bija par JFC Violu un gan skatītāju, gan komandas trenera Alda Trukšāna vērtējumā šī bija JFC Viola meistarkomandas šīs sezonas un, iespējams, pat pēdējo 2 sezonu labākā spēle, pie kam JFC Viola spēlēja bez komandas līderiem, jo dažādu iemeslu dēļ (amatieru čempionātos tā gadās) uz spēli nevarēja ierasties un spēlēt ne Edgars Fjodorovs, ne Daniels Grauds, ne Dāgs Apsītis, ne Ričards Jirgensons.

Par spēles labāko futbolistu tika nominēts un pie dāvanu kartes no Jelgavas masāžu studijas tika Mareks Rudakovs.

Nākamā spēle jau svētdien, 16.jūnijā plkst. 19:00 pret FK Salaspils puišiem (Zemgales olimpiskajā centrā).