Futbola spēles

Mājās jau 3 uzvaras

JFC Viola uzvar trešo mājas spēli pēc kārtas!

Piektdien, 21.jūnijā JFC Viola aizvadīja 3.mājas spēli šajā sezonā, ar 4:0 uzvarot un tādējādi par zaudējumu 1.kārtā revanšējoties FK Karostai.

Jau no spēles sākuma liela pārsvars bija jelgavniekiem un beidzot JFC Viola spēle ne tikai izveidot ļoti daudz vārtu gūšanas iespējas, bet arī gūt vārtus. Pirmos vārtus spēles 16.minūtē pēc individuāli iespaidīga reida pa laukuma labo malu guva Matīss Baškevics. Pēc 9 minūtēm rezultātu dubultoja Helvijs Staļģis, kas pēc neticami precīzas un spēcīgas Alda Trukšāna piespēles no kreisās malas sita uzreiz no gaisa un trāpīja ārprātīgi precīzi (pēc spēles Dainis Kazakevičs izteicās ļoti kodolīgi – šie bija Čempionu līgas fināla līmeņa vārti).

Pie rezultāta 2:0 “Karosta” aktivizējās un veidoja vienu uzbrukumu pēc otra, ar ko jelgavnieku aizsardzība un vārtsargs Artūrs Štefenhagens tika galā. Pirmajā puslaikā 99% vismaz piecas 99% vārtu gūšanas neizmantoja JFC Viola un 1.puslaiks noslēdzās ar 2:0.

Otrajā puslaikā viss turpinājās līdzīgi – JFC Viola kontrolēja spēli, uzbrūkot pozicionāli, bet liepājnieki ik pa laikam izveidoja diezgan bīstamus pretuzbrukumus, liekot jelgavnieku vārtsargam un aizsargiem strādāt. 56.minūtē skaistus vārtus pēc ātras kombinācijas guva Daniels Grauds (viņam vārti jau 2.spēli pēc kārtas) un 76.minūtē 4:0 panāca spēlējošais treneris Aldis Trukšāns.

Spēle izdevās, visi 92 tribīnēs sanākušie skatītāji skaļi gavilēja un JFC Viola no 4.vietas pacēlās uz 3.vietu Altero LIIGAs 1.posma B grupas tabulā.

Par spēles labāko futbolistu tika nominēts un pie dāvanu kartes no “Jelgavas masāžu studijas” tika Helvijs Staļģis.

Nākamā spēle jau svētdien, 29.jūnijā plkst. 18:00 pret FK Ķekava/Auda (Zemgales olimpiskajā centrā), ar ko čempionāta 2.kārtā nospēlējām 1:1.