Futbola spēles

Futbola trilleris Jelgavā

Futbola trilleris Jelgavā – 4.uzvara četrās mājas spēlēs, 4 skaisti vārti, 4 dzeltenās kartītes un pakāpšanās tabulā uz 2.vietu!

Sestdien, 29.jūnijā 75 skatītāji bija liecinieki gandrīz neticamiem, tomēr reāliem notikumiem Zemgales olimpiskajā centrā – JFC Viola no 0:3 spēja atspēlēties Altero LIIGas tiešajam konkurentam FK Ķekava/Auda komandai un spēles beigās izraut pārsteidzošu uzvaru.

Pirms spēles bija skaidrs, ka viegli nebūs – ķekavnieku sastāvā četri leģionāri, komanda 3 pēdējās spēles ir uzvarējusi (ar vārtu attiecību 17:2) un gatavi droši nosargāt savas pozīcijas tabulā, savukārt JFC Violai robi pamatsastāvā un vienīgais pieejamais vārtsargs Kaspars Sondors sadakterēts (ar tabletēm un teipiem) stāvoklī “spēli vajadzētu izturēt”, toties sastāvā pēc apmēram gada pārtraukuma atgriezies Antons Dresmanis un galvenā trenera v.i. uz šo spēli – Aleksejs Osipovs.

Spēle sākās īpaši neveiksmīgi un pat nelaimīgi, jo jau 16.minūtē rezultāts bija 0:3 – vārtus 9. un 16.minūtē guva Nsingani Riddy Kiala un 14.minūtē Ba Boubcar – ļoti ātri, ļoti kustīgi, grūti prognozējami un pretinieku kļūdas nepiedodoši ķekavnieki.

Violas futbolisti pēc sākotnējā šoka par tik sliktu spēles sākumu pārvarēšanas, pamazām nomierinājās un spēles kontroli pārņēma savās rokās – sāka veidoties vārtu gūšanas momenti un 43.minūtē Mārtiņš Pivarovičs pēc skaista izrāviena un 2 aizsargu apspēlēšanas guva, iespējams, skaistākos šīs sezonas vārtus, pārsitot bumsu pāri tālu iznākušajam vārtsargam “aiz apkakles”.

Emocijas bija atgūtas un jau 54+2.minūtē Mareks Plonis pēc  ātras kombinācijas un saspēles ar kolēģiem, panāca 2:3.

Otrajā puslaikā abām komandām ļoti gribējās gūt vārtus, bet līdz 80.minūtei rezultāts spītīgi nemainījās, toties 80.minūtē tribīnes pārņēma prieka un sajūsmas virpulis, jo Antons Dresmanis neticami skaisti un spēcīgi šķērītē sita garām vārtsargam, bet bumba trāpīja nevis tīklā, bet pa pārlikni, no kā tā atleca tieši pie Daniela Grauda, kas uzreiz no gaisa sita un sita precīzi.

Pie 3:3 JFC Viola turpināja uzbrukt un 84.minūtē pēc stūra sitiena ar galvu pretinieku vārtos bumbu trieca Dāgs Apsītis – tas, iespējams, bija šā gada visemocionālākais un eiforistiskākais moments Zemgales olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā

4:3 un Jelgavā svētki!

Par spēles labāko futbolistu tika nominēts un pie dāvanu kartes no Jelgavas masāžu studija tika Kaspars Sondors.

Nākamā spēle sestdien, 6.jūlijā plkst. 18:00 pret FK Union (Zemgales olimpiskajā centrā).