Futbola spēles

Pārtrūkst uzvarēto mājas spēļu sērija

Pēc sezonas vislabākās un emocionālākās spēles seko 1:1 pret FK Union.

Sestdien, 6.jūlijā, neskatoties uz saulainajiem peldēties un sauļoties vedinošajiem laika apstākļiem, kā arī paralēli TV ekrānos translētajiem Anglija vs Šveice un Latvija vs Kamerūna, stadionā bija sanākuši gandrīz 100 līdzjutēji (apmēram 20 bija “unionieši”), kas spēles gaisotni padarīja īpaši futbolskaļu.

Šoreiz problēmu ar sastāva komplektēšanu nebija un, skatoties turnīra tabulā, likās, ka problēmu nebūs arī ar spēles rezultātu un spēles gaitu, bet …

Rīdzinieki Jelgavas futbola leģendas Viktora Ņesterenko vadībā spēlei bija ļoti motivēti un revanšētiesgriboši (Rīgā JFC Viola uzvarēja ar 2:1) un spēlēja kompaktā aizsardzības stilā, dažreiz aizskrienot kādā pretuzbrukumā.

Momentu bija pārsteidzoši maz un rezultāts tika atklāts vien 36.minūtē – skaista saspēle un skaisti Vitālija Abramova vārti, kas noteikti būs sezonas iespaidīgāko TOP-3 vārtu guvumu sarakstā.

Otrajā puslaikā viss turpinājās tāpat – momentu nav, vārtu arī nav (vienus guvām, bet tiesneši tos viņiem vien zināmu iemeslu dēļ neieskaitīja) un tad pienāca 85.minūte … un rīdzinieki spēja izmantot nesaprašanos jelgavnieku aizsardzības labajā spārnā, panākot 1:1.

Pēc šīs kārtas 2.līgas B grupas tabulā joprojām JFC Viola 2.vietā, bet joprojām vieta pirmajā četriniekā, kas garantētu sezonas 2.pusē cīņu nevis par neizkrišanu no 2.līgas, bet cīņu par medaļām, nav garantēta un viss izšķirsies 2.apļa noslēdzošajās 4 spēlēs, kad spēlēsim ar FK Limbazi (20.07 Jelgavā), FK Dienvidkurzeme (28.07 Grobiņā), FS Jelgava-2 (03.08 Jelgavā) un FK Salaspils (10.08 Salaspilī).

Pie spēles MVP goda šoreiz tika nevis kāds no futbolistiem, bet gan brīnišķīgie un nenogurdināmi komandu atbalstošie JFC Viola meistarkomandas līdzjutēji

Nākamā spēle sestdien, 20.jūlijā plkst. 18:00 pret FK Limbažiem (Zemgales olimpiskajā centrā).